ארונות מיוחדים עם דלתות הזזה

הטרנד החדש בשוק שמחליף בגאווה את הארונות הקיר המאסיביים שהכרנו מזה שנים רבות הוא – ארונות מיוחדים עם דלתות הזזה. טרנד זה הפך לשם ודבר בתחום עיצוב הבית ואנשים רבים בתהליך שיפוץ הבית או רענון הרהיטים מעדיפים לרכוש דווקא ארונות עם דלתות הזזה, בשל הנוחות הרבה שלהם ביחס לארונות רגילים. גם בעניין העיצוב נראה כי ארונות עם דלתות הזזה ממש מככבות, הרי הפלטה של הדלת נשארת חשופה, כך שניתן לחפות אותה במבחר חיפויים מיוחדים שיעשירו את חלל החדר ויקנו לו מראה מרשים ביותר.

נוחות בלתי מתפשרת

ארונות הזזה מאפשרים לדיירי הבית נוחות רבה, מכיוון שניתן לאחסן בהם חפצים רבים בצורה מסודרת, הרי אין צורך כלל לפתוח את דלתות הארון כלפי חוץ לתוך החדר, מה שגם מאפשר מרחב רב בחלל ללא שום סרבול. מעבר לעניין הנוחות, מדובר בארונות הרבה יותר בטיחותיים מאשר דלתות רגילות, כיוון שהם נפתחים בהזזה קטנה של הדלת על גבי מסילה, כך שאם יש ילדים קטנים בבית, הם יוכלו לפתוח את הארון בקלות רבה ללא חשש כי אצבעותיהם יתקעו בחריץ של החיבור בין הדלתות.

מגוון סוגי חומרים

את ארונות ההזזה ניתן למצוא במגוון רב של חומרים, חלקם איכותיים וחלקם פחות, אך כמובן שהכל עניין של תקציב אישי שלכן. לרשותכם ארונות הזזה המיוצרים מעץ מלא, מלבידי עץ, מלמין, MDF, חיפוי פורמייקה ועוד. כמובן שארונות מעץ מלא או לבידי עץ, הם החזקים ביותר, אך כמובן שהעלות שלהם בהתאם. אך מעבר לחומרים מהם עשויים הארונות, ניתן לחפות את הדלתות במגוון רב של חיפויים מיוחדים שלא משאירים מקום לדמיון כמו – מראות מיוחדות על כל הדלתות, חיפוי של זכוכית חלבית, עיטורים שונים המשלבים זכוכית ועץ ועוד.

על מנת לבחור ארון שיהיה גם פרקטי וגם מעוצב בצורה מרשימה, חשוב לשים דגש על התאמת הארון לשאר האלמנטים בחדר, כך תתקבל סינרגיה מושלמת בין הארון לשאר האלמנטים סביב, אך כמובן שיש לבצע זאת בטוב טעם, על מנת שהארון לא יגנוב את כל תשומת הלב.