טיפים והשראה עיצובית

ארונות הזזה כחלק משדרוג חדר השינה טיפים והשראה עיצובית

לעצב את חדר השינה ולהוציא הון תועפות? תשכחו מזה! היום, בכמה צעדים פשוטים וללא שיפוצים או שינויים משמעותיים תוכלו לשדרג את הבית ו/או חדר השינה תוך זמן קצר ובעלויות נמוכות ביותר. חשוב מאוד להבין, כי רבים מהלקוחות מאמינים שככל שמכניסים יותר שינויים, כך המהפך משמעותי יותר ונראה לעין.

ההפך הוא הנכון! רבים מאתנו הולכים לאיבוד בין הפריטים ופריטי העיצוב הרבים וגורמים למראה מעט מבולבל ולא ברור. דווקא שינויים קלים בכל חדר והכנסת נגיעות קלות אשר אינן מתרחקות באופן משמעותי מהסגנון העיצובי הקיים, ולו רק מבחינת הגוונים והחיתוכים יובילו למראה משודרג ומרשים במיוחד – ובל לא נשכח , שינוי מרענן כפי שרצינו ללא הוצאות ובזבוז משמעותי.

ארונות הזזה מעוצבים לחדר הילדים – הסבת ארונות ועיצובים

יש לכם ארון הזזה ואתם זקוקים לארון גדול יותר. האם נוותר ונשליך את הארון רק מאחר שהעיצוב שלו אינו תואם לחדר הילדים? קיימות אפשרויות רבות לשדרוג ארון הזזה והסבתו לארון עבור חדר הילדים והתינוקות. גם בכל נושא הבטיחות קיימות אפשרויות להוספת מנגנון נעילה ומנגנון פתיחה בטיחותי כדי ליצור סביבה בטוחה יותר עבור הילדים.

מהבחינה העיצובית, תוכל לבחור במדבקות, שבלונות וצבעים המתאים לחומר הגלם המחפה את הפרונט של הדלתות ובכך ליצור ארון ידידותי לילדים, רך ונעים לעין ללא הוצאה כספית משמעותית.

הסבת ארון דלתות לארון הזזה – לא חייבים לקנות חדש!

רבים סבורים שאין מה לעשות עם ארון הדלתות מעבר להשלכתו. חשוב לדעת שתוך הסרת הדלתות הקיימות ואף שימוש בחומר הגלם הקיים, ניתן להסב את ארון הדלתות הסטנדרטי לארון הזזה מודרני, מעוצב, מרשים ונוח במיוחד. במצבים כאלה, בהם אנחנו לא מתחילים את הייצור מאפס, חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע מיומן במיוחד, כזה אשר מבין בשני התחומים וידע לנהל את מהפך הארון והשינוי התדמיתי שלו על הצד הטוב ביותר.

בחירת ארונות הזזה בעיצוב תלייה – הפתרון לאנשים מבולגנים

שוב מסדרים את הארון, הבגדים שוב מפוזרים על המיטה ואתם, כמו תמיד עסוקים בארגון והקיפול הנצחיים. אנשי עיצוב פנים רבים טוענים שלא לכל אחד מתאים מבנה ארון סטנדרטי וחשוב להתאים את הארון לצרכים וליכולת הארגון של הלקוח. לאחרונה, ניתן להתרשם מארונות הזזה אשר מבוססים על סגנון התליה בלבד וכוללים מנגנון דחיסה שיוצר מקום ויעילות בנושא האחסון. שקיות וואקום למצעים ופריטי טקסטיל גדולים יהיו יעילות באופן משמעותי תוך חסכון המקום ומניעת הצורך במדפים לקיפול ואחסון. היום יותר ויותר לקוחות משליחים את המדפים ובוחרים להימנע מהסרבול ולתלות את כולם על החבל…

זכוכיות או עץ? מה כדאי ולמי מתאים כל סגנון?

בנושא חומרי הגלם, כנראה שנדון במשך זמן רב. חשוב מאוד להתאים את הסגנון למראה העיצובי הכללי ובכך ליצור מראה הרמוני ויעיל יותר. יחד עם זאת, בשונה מהעץ הסטנדרטי, קל מאוד להתאים את ארון המתכת או הזכוכית למגוון רחב יותר של עיצוב כתוצאה מהמראה הנייטראלי שלהם שמסוגל להשתלב עם סגנונות עיצוב רבים.

ראו עוד: ארונות הזזה במבצע