תכנון של חדרי ארונות

חדרי ארונות הם ללא ספק פינוק, כיוון שהם מאפשרים לכם ליהנות ממרחב רב בחדר לצד פתרונות אחסון מיוחדים בחדר נוסף היוצא בדרך כלל המחדר השינה. תכנון של חדרי ארונות הוא ללא ספק מאתגר, הרי מצד אחד יש לכם מרחב גדול יחסית לארון בגדים רגיל ומצד שני עליהם לתכנן אותו בצורה פרקטית שתספק לכם גישה מהירה לכלל הפריטים המוצגים בארון. בחדרי ארונות ניתן לשלב מגוון רב של ריהוט, החל ממדפים המיועדים לבגדים מקופלים, ארונות תלייה, מדפים ומקומות אחסון לנעלים, תלייה של צעיפים או עניבות, מקומות אחסון עם מגירות להלבשה תחתונה, מקומות אחסון לבגדי חורף או קיץ על פי העונה, מקומות אחסון לאקססוריז וחגורות ועוד מגוון רב של פתרונות ממוקדים שיאפשרו לכם סדר מופתי בארון וגישה מהירה לכל פריט.

לחצו כאן לצפייה בקטלוג ארונות המלא

תכנון של חדרי ארונות

 

סיוע באנשי מקצוע לצורך תכנון חדרי ארונות

כיום, ניתן לתכנן את חדר הארונות באופן עצמאי, כלומר לרכוש ריהוט ומדפים לצורך אחסון באופן אישי , אך ישנם נגרים וחנויות מיוחדות אשר מספקות שיורת תכנון והרכבה של חדרי ארונות על פי בקשה אישית ועל פי העיצוב והגוונים הרצויים. ההמלצה היא כמובן להיעזר בבעלי מקצוע מתמתחים בתחום, כך תוכלו לקבל ארון מושלם שישרת אתכם בנאמנות לאורך שנים רבות עם מיטב השכלולים והפיתוחים החדשניים בתחום הארונות.

חשוב לציין כי תכנון חדרי ארונות הוא לא עניין של מה בכך, הרי מדובר על חלל ריק לגמרי שאותו יש לאבזר בפתרונות אחסון מתקדמים שיאפשרו לכם נוחות רבה ואחסון מרשים ומסודר לעין. לכן, רק בעלי מקצוע המתמחים בתחום חדרי ארונות יוכלו לספק לכם מענה לצורך זה. אנשי המקצוע המתמחים בתחום, ייקחו בחשבון כמה פרמטרים חשובים שיסייעו להם לתכנן חדר הארונות כמו – גודל החלל העומד לרשותם, את העיצוב הרצוי, את סוגי פתרונות האחסון הרצויים לכם. את התקציב האישי שהגדרתם עבור תכנון והקמת הארון, את גודל המדפים, כמות המדפים, את סוגי האחסון הרצויים ובכלל כל פרמטר אחר שיסייע להם לבנות לכם חדר ארונות מרשים, כזה שישרת אתכם בנאמנות רבה למשך שנים רבות.